Web Analytics (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet
