Web Analytics (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Statistics
uk: Статистика

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Your settings have been saved successfully
uk: Налаштування були успішно збережені.
