Web Analytics (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Enable
da: Aktivér

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Statistics
da: Statistik

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Taxonomies
da: Taksonomier
