Web Analytics (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Enable
et: Luba

en: Settings
et: Seaded

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Statistics
et: Statistika

en: Save Settings
et: Salvesta seaded
