Web Analytics (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Enable
he: הפעלה

en: Settings
he: הגדרות

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות
