Web Analytics (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Enable
is: Virkja

en: Settings
is: Stillingar

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Save Settings
is: Vista stillingar
