Web Analytics (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Enable
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Statistics
ja: 統計

en: Save Settings
ja: 設定を保存
