Web Analytics (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Enable
km: បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Statistics
km: ស្ថិតិ
