Web Analytics (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enable
pt: Habilitar

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações
