Web Analytics (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Enable
ro: Activare

en: Settings
ro: Setări

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afişează

en: Statistics
ro: Statistici

en: Save Settings
ro: Salvați Setările
