Web Analytics (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: Enable
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Statistics
ur: اعدادوشمار
