Web Analytics (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Enable
af: Aktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Statistics
af: Statistieke
