Web Analytics (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Enable
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Statistics
az: Statistika
