Web Analytics (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Enable
be: Уключыць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Statistics
be: Статыстыка
