Web Analytics (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enable
bs: Omogući

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Statistics
bs: Statistika
