Web Analytics (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enable
cy: Galluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Statistics
cy: Ystadegaeth
