Web Analytics (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Enable
de: Aktivieren

en: Settings
de: Einstellungen

en: Views
de: Ansichten

en: View
de: Ansicht

en: Statistics
de: Statistiken

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Taxonomies
de: Taxonomien

en: HTTP Auth password
de: HTTP-Authentifizierung-Passwort
