Web Analytics (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Statistics
eo: Statistiko
