Web Analytics (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Enable
eu: Gaitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Statistics
eu: Estatistikak
