Web Analytics (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Enable
fr: Activer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Views
fr: Vues

en: View
fr: Voir

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres
