Web Analytics (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enable
hr: Omogući

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Statistics
hr: Statistike
