Web Analytics (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն
