Web Analytics (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Statistics
jv: Statistik
