Web Analytics (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Statistics
ku: ئامار
