Web Analytics (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Statistics
mn: Статистик
