Web Analytics (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क
