Web Analytics (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan
