Web Analytics (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia
