Web Analytics (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enable
pt: Ativar

en: Settings
pt: Definições

en: Views
pt: Visualizações

en: View
pt: Mostrar

en: Statistics
pt: Estatísticas
