Web Analytics (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Enable
sk: Povoliť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia
