Web Analytics (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Statistics
sq: Statistikat
