Web Analytics (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Enable
sv: Aktivera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Statistics
sv: Statistik

en: Save Settings
sv: Spara inställningar
