Web Analytics (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Enable
te: చేతనించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Statistics
te: గణాంకాలు
