Web Analytics (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Enable
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Proxy Settings
vi: Thiết lập uỷ nhiệm
