Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Loading...
ar: تحميل...
