Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
