Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Left
bo: གཡོན

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Overlay opacity
bo: ནང་གསལ་མ་ཡིན་པའི་ཚད་རྩེག་སྣོན་བྱེད་པ།
