Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Loading...
ca: Carregant...
