Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: Overlay opacity
de: Überlagerungsdeckkraft

en: Capture
de: Einziehen

en: Camera
de: Kamera
