Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Loading...
gl: Cargando...
