Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
