Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Loading...
he: טוען...
