Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Overlay opacity
hr: Prozirnost prekrivanja
