Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Left
hy: Ձախ
