Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Loading...
id: Memuat...
