Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Top
is: Toppur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Loading...
is: Hleð...
