Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Overlay opacity
it: Opacità sfumatura
