Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Loading...
ka: იტვირთება...
