Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
