Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Loading...
lt: Kraunama..
